Erkek Yurdu : 0 (312) 319 65 25 | Kız Yurdu :  | GSM : 0551 385 65 25 -

Blog

31 Ocak

Öğrenci Dostu Şehir “Ankara“

Ankara’da yaşamak başka, üniversite okumak ise bambaşkadır. Biz de sizler için üniversiteyi Ankara’da okumanın birbirinden güzel nedenlerini derledik. Haydi göz atalım
Devamı
31 Ocak

Korona Virüsünden Korunma Yöntemleri

Korona virüsü hakkında bilgilendirme ve korunma yöntemleri hakkında sağlık bakanlığının yayınladığı bilgilendirme. Virüsten korunmak istiyorsanız dezenfektan siparişi...
Devamı
10

ODTÜ Hakkında Bilgiler

ODTÜ’ye yakın bir çok kız öğrenci ve erkek öğrenci yurdu bulunmaktadır. Fırat Öğrenci yurtları Ankara'da öğrencilere barınma konusunda titiz hizmetler veren kaliteli bir öğrenci yurdudur. 
Devamı
13

Hacettepe Yurt Fiyatları Ne Kadar

Hacettepe Yurt Fiyatları Ne Kadar ? Hacettepe Üniversitesi Öğrenci Yurtları fiyatları senelik 35 Bin Türk Lirası ve 89 Bin Türk Lirası civarında değişmektedir.Fırat Öğrenci Yurdu Hacettepe Üniversitesine yürüme mesafesinde yurt hizmeteleri vermektedir.
Devamı
13

Ankara Üniversitesi Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Fiyatlara etki eden önemli faktörler,Ankara Üniversitesi kız yurdu yada Ankara Üniversitesi erkek yurdunun Ankara Üniversitesine olan yakınlığı ile alakalıdır. Öğrenci yurdunun kira olup olmaması, öğrenci yurdu kapasitesi Ankara Üniversitesi Yurt Fiyatları hakkında etkili olmaktadır. Fırat Kız Ve Erkek Öğrenci Yurtlrı kendi binalarında hizmet vermektedir.
Devamı